wtorek, 11 stycznia 2011

1 MK

Za kogo byłam przebrana na balu filmowy w szkole?

Za kogo, i nazwę filmu !

Nagroda: 5sd+ prowizja

~SS i Obserwator bloga!!~

3 komentarze:

  1. nie, po prostu nie musisz byc ss po prostu ze masz powyzej 100 sp :*

    OdpowiedzUsuń
  2. hipis - wiesz o co chodzi :D xHA

    OdpowiedzUsuń

Jeszcze jeden komentarz? :*