piątek, 31 grudnia 2010

Sylwester

Życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku!
Dzisiaj już będzie nowy rok 2011!
Ten rok bardzo szybko mi minął. Jeszcze pamiętam moment jak w zeszycie szkolnym gdy pisałam date przez przypadek robiłam : 20010 . Pomyłka od 2009 :)
I już 2011.... Jak ten czas szybko mija. Heh
A więc życzę wam pięknych, kolorowych fajerwerków, abyście nie dostali fajerwerkiem w łeb , i żebyście 
nic sobie nie zrobili :).
Mam nadzieje, że rok 2010 był dla Was udany.
Pozdrawiam!

środa, 29 grudnia 2010

Konkurs

Konkurs na nagłowek na tego bloga.
Ma być on ciekawy, np. Tak jak na stardoll i my że leżała w chmurach.
Praca ma być samodzielna, nie ma być skopiowana [za skopiowanie osoba zostanie "wyrzucona" z konkursu]
Nagroda to : 50sd lub jakiś cenne ciuchy za 2sd.

Pozdrawiam ;)

niedziela, 26 grudnia 2010

konkurs

Chciała bym ogłosić konkurs. Trzeba zrobić pokój sylwestrowy, i wysłać mi go na poczte : ness122@o2.pl

Nagroda to 40sd. 
pozdrawiam !

Konto do kupna

Sprzedaję konto 12Miss_doll12  za doładowanie ss 10,98.
19956701 - dla chetnych moje gg :)

Nowe na moim blogu !

Hej.Jeżeli już zauważyliście po prawej stronie jest :
" Kto dla ciebie powinien zostać Miss.Bloga? "
Miss.Bloga będzie mi pomagać w notkach itp. Będzie dostawać wypłatę - co tydzień 20sd. 
A jeżeli się bardziej będzie starać, to zobaczymy.
Wybrałam osoby które znam, podobają mi się, i są aktywne na blogu. 
A więc zapraszam do głosowania.!

sobota, 25 grudnia 2010

:((

Dziewczyny, jestem zawiedziona. Blog się prowadził pięknie, gdyż nagle zrobiłam krótką przerwę powracam po 2dniach i żadnego komantarza. No, wielka szkoda. Byłam szczęśliwa że mój blog staje sie popularny, ale sława nie trwa wieczność. 
Mam nadzieje że bedziecie już bardziej aktywne i będą chociaż komentarze pod Mini Konkursami ! 
♥♥♥
Pozdrawiam ;)

Reklama

Hej!
Jestem Vingirl i razem z moją przyjaciółką Mychorek1 założyłyśmy bloga: stardoll-w-pigule.blogspot.com. Każdy obserwator bierze udział w losowaniu 100sd! Serdeczie zapraszam i życzę Wesołych Świąt!

 

czwartek, 23 grudnia 2010

MK

Jak ma na imię moja jakby-kuzynka która mieszka w pałacu od czasu do czasu?

Zgadywać ! :)

Nagroda : 10sd ! :)


Dla obserwatorów bloga ! ;)
P.S To jest normalne imię a nie np.Princessa !! Jak np: Monika !! :) 

23 dzień

W kalendarzu możemy dzisiaj zakupić nauszniki za 0 stardollary - tylko dla superstars oraz bluzeczkę za 2 stardollary - dla wszystkich.
Kupujecie?
 

środa, 22 grudnia 2010

Sorrki

Hej wam. Przepraszam że coś tak nie piszę, ale coś mi tak przeszkadza w tym. 
Heh. A więc za chwilkę znów blog zacznie się rozkręcać. :)
A. I daje wyniki MK :)

niedziela, 19 grudnia 2010

MK

Jak ma na imię mój tata?

Nagroda: 5sd+ P

Podpowiedź : Zaczyna się na R

Zgadywać :D

Osobę wybieram :)

  EDIT: Wygrywa laskadjego09 zgłoś się po nagrodę na konto supcio997. P.S jeżeli chcesz wygrać, musisz się zapisać do obserwatorów :)

sobota, 18 grudnia 2010

MK

Jak ma na imię moja mama?

Nagroda: 5sd + P

Podpowiedź: Rozpoczyna się na literkę M :)

Zgadywać ;)

Osobę wybieram ! :)

EDIT:Wygrywa SweetLoveGirl7 odpowiedź to : Monika. Zgłoś sie po nagrode na konto supcio997
Przepraszam że dzisiaj, ale wczoraj było malo osób a o godzinie 19.00 pojechałam do babci do godziny 23.00   

:)

UWAGA!
supcio997 odzyskane dziekuje wam.
a wiec prosze nie pisać mi już w ksiedze gosci takie rzeczy :)

czwartek, 16 grudnia 2010

:(

Bloga wycofuje. Usuwam.
Czemu?
Taka dziewczyna mi ukradła supcio997.
wiec albo mi pomożecie albo z bloga i MK i losów nici. 
Więc.. Trzymam za was kciuki..
A nagroda to.. SS za 10,98.


Jak ktoś odzyska prosze pisać na gg : 19956701 lub skypa : Nessia.buziaczki

Los

Dzisiejszy los do buty:
                                          Zasada jest taka sama jak mówiłam: Piszemy komentarze i ja wybieram osobę.

środa, 15 grudnia 2010

Zmiana

Jest zmiana na stardoll.
Jeżeli coś wystawisz koło tej rzeczy jak zawsze wystaje metka i cena, a zmiana jest taka że jest także napis SB

wtorek, 14 grudnia 2010

Nie nadążam

Dziewczyny.Ja nie nadążam ! 
Każdy mi pisze że chce metamorfozę i już nie wiem od kogo zacząć. 
Więc proszę was, napiszcie mi pod tym postem w komentarzach kto i jaką metamorfozę by chciał i ja wtedy zacznę po kolei. :)
______________________________________________
A tak wgl mam pomysł. Zrobię listę oczekujących na metamorfozę po prawej stronie bloga.
Więc proszę się zgłaszać. [Jeżeli chcecie] I ja was tam zapisze.
Pamiętajcie ! Dawajcie loginy swoich lalek ;)

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Metamorfoza Miss.Mulan1994

Twarz MeDoll:
Przed:
  No więc Dollke masz ładną. Lecz ten odcień oczu mi się troszkę nie podoba do twojej dollki :)
Nie mam już innych rzeczy do gadania.
Po:
 No więc.. Widać co zmieniłam. Bardzo się starałam i myślę, że tobie też :).

Ciuchy:
Przed:
  Wszystko ładnie masz,podoba mi się.Heh. Bardzo ładnie lecz nie podobają mi się te rękawiczki :)
Po:
 Tutaj to dopiero cię odmieniłam. Zrobiłam Cię w młodą nastolatkę, która szuka przystojnego chłopaka.
Jak widać, postarałam się nad wszystkim.
Mam nadzieje że ci się podoba..

A wam? Podoba się czy nie? Jaka wersja się wam bardziej podoba? Przed czy Po?

Los

No więc mam już ciuch, który możecie wygrać. 
Jest to suknia z Tingelling :)

Zasada jest taka sama jak mówiłam: Piszemy komentarze i ja wybieram osobę.
Uwaga: Zabawa dla obserwatorów !


Edit : Wygrywa supcio97 ;) Zgłoś się po nagrodę do kg Supcio997 

Losowanie

Dzisiaj zrobię losowanie na ciuch.
Będzie się to odbywać tak jak z Wieczór Mini Konkursów czyli nie jest to określone w jakie dni.
;) . 
Polega on na tym, że jak najwięcej osób musi napisać komentarz pod losowanym ciuchem.
Wtedy kogoś wybiorę :).
Pozdrawiam. ♥ :)

Metamorfoza zwyczajna.pl

Twarz dollki:
Przed:
No tak szczerze mówiąc.. Nie podobasz mi się. Nie cierpię tej fryzurki :D
Nie mam nic do gadania. To twój styl, twoja dollka. :)

Po:
 Widzicie co zmieniłam. Nie ma nic do gadania, nie trzeba opisywać. :)

Ciuchy:
Przed:
Nie chce nic gadać, byś się nie obraziła :)

Po:
 Teraz mam coś do gadania. Zmieniłam cię na lepsze jak dla mnie. Tam to nic ciekawego nie było.
Sama bluzka i spodnie.
Nawet butów nie było :).
Tutaj dodałam ci bolerko, oraz pod bolerkiem taką bluzeczkę z Fallen Angel żeby nie było widać wiesz czego :)
Czarne spodnie, czarne buciki.

A wam? Jak wam się podoba?

Metamorfoza Sweet0Monisia

Najpierw postanowiłam zrobić metamorfozę twarzy dollki.
 Przed:
Twarz dollki i wgl miałaś przepiękne. Nie wiedziałam co zmieniać, ponieważ wszystko jest piękne.
Nie mam nic złego do gadania na temat twarzy twojej dollki.

Po:
Myślę, że metka twarzy ci się nie podoba, tak jak mnie. Nic ładnego w tobie nie zmieniłam. Ale kto wie..Może komuś się podoba ? :)
Zajęło mi to ponad 10min.[Byłaś zbyt śliczna] ponieważ nie miałaś odcienia do oczu który by mi przypasował.
Więc pomyślałam że go nie będzie.Też nieźle. 
Nad szminką dużego wyboru też nie było, tylko 2 szminki : Różowa i Czerwona.
Wybrałam różową ;)

Ciuchy Dollki:
Przed:
  No więc ciuchy też masz piękne. Ubranie piękne. Lecz jak spojrzałam na ciebie to aż za gorąco mi było.
Mi jest zawsze ciepło.
Ubrałaś się tak..Na zakupy np. Do browaru albo z przyjaciółkami do restauracji :).
Tutaj też nie mam żadnej wady.

Po:

Zrobiłam cię na piękną modelkę, która ma właśnie sesje zdjęciową i wiatr w ciebie wieje.
Bardzo mi się ta moja metamorfoza podoba.
"Sukienkę" zrobiłam ze spódniczki i bluzki z Basics. 
Jeżeli chciała byś ten strój, to zostaw twarz jaką masz, ale zdejmij kwiatuszka ;)

A wam ? Jak się podoba?

Świąteczny Kalendarz

Dziś w Świątecznym Kalendarzu jest spódniczka za 2sd.
Kupujecie?
Z komentarzy wylosuje 2osoby na zakup tej spódniczki ;D

Nowe Hb

W starplazie pojawiły się nowe buty HB za 9sd.
Kupujecie?

niedziela, 12 grudnia 2010

Metamorfozy

Jak już zauważyliście, tytuł tej notki to "Metamorfozy".
Postanowiłam na tym blogu robić metamorfozy :
Ubrań, Twarzy Me Doll, i apartamentu.
Za Free . ! 
Z hasłem lub bez, jak wolicie. :)

Choinka przy star design

Może i to niektórzy zauważyli, ale ja to dopiero dzisiaj zauważyłam jak chciałam zrobić projekt bo potrzebowałam.
Zauważyłam choinkę przy star design wnętrz. 


Komentarze

Od dzisiaj zbieram osoby które są najbardziej aktywne na moim blogu.
Muszą pisać często komentarze, zapraszać osoby na mojego bloga i do obserwatorów.
A nagrodą to będzie niespodzianka.

Uwaga! Czym więcej aktywności tym więcej niespodzianek !

Świąteczny Kalendarz

Dzisiaj w świątecznym kalendarzu pojawiły się buty za 0sd:
Kupujecie ?Ja tak .. 0 sd :D

sobota, 11 grudnia 2010

Wyniki WMK

A oto wyniki :
1WMK-  Sweet0Monisia _ 5sdBP
2WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
3WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
4WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
5WMK- Nikt nie zgadł : Różowe :D
6WMK-Miss.Mulan1994 _ 5sd BP

Miss.Mulan1994 odbiera 23sd [bez prowizji]
Sweet0Monisia odbiera 5sd [bez prowizji]
Zgłoście się po nagrodę w księdze gości supcio997