niedziela, 12 grudnia 2010

Metamorfozy

Jak już zauważyliście, tytuł tej notki to "Metamorfozy".
Postanowiłam na tym blogu robić metamorfozy :
Ubrań, Twarzy Me Doll, i apartamentu.
Za Free . ! 
Z hasłem lub bez, jak wolicie. :)

Choinka przy star design

Może i to niektórzy zauważyli, ale ja to dopiero dzisiaj zauważyłam jak chciałam zrobić projekt bo potrzebowałam.
Zauważyłam choinkę przy star design wnętrz. 


Komentarze

Od dzisiaj zbieram osoby które są najbardziej aktywne na moim blogu.
Muszą pisać często komentarze, zapraszać osoby na mojego bloga i do obserwatorów.
A nagrodą to będzie niespodzianka.

Uwaga! Czym więcej aktywności tym więcej niespodzianek !

Świąteczny Kalendarz

Dzisiaj w świątecznym kalendarzu pojawiły się buty za 0sd:
Kupujecie ?Ja tak .. 0 sd :D

sobota, 11 grudnia 2010

Wyniki WMK

A oto wyniki :
1WMK-  Sweet0Monisia _ 5sdBP
2WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
3WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
4WMK- Miss.Mulan1994 _ 5sd P
5WMK- Nikt nie zgadł : Różowe :D
6WMK-Miss.Mulan1994 _ 5sd BP

Miss.Mulan1994 odbiera 23sd [bez prowizji]
Sweet0Monisia odbiera 5sd [bez prowizji]
Zgłoście się po nagrodę w księdze gości supcio997

6WMK - koniec -

Pytanie :
Mam własną sypialnie czy nie?

Nagroda : 5sd BP

5 WMK

Pytanie :
Jakiego koloru mam ściany ?
 
Nagroda : 5sd BP

4 WMK

Pytanie :

Ile mam zwierzątek domowych ?

Nagroda : 5sd P

3 WMK

Pytanie :

Jaki mam pokój ? 
A) Strasznie mały
B) Mały
C) Średni
D)Duży
E) WIELKI!!!

Nagroda 5sd P

2 WMK

Pytanie : 
Mam psa. 
Jakiej jest rasy ? 

Nagroda 5sd P

1 WMK [wieczór mini konkursów]

Pytanie :

Jaką mam komórkę?
• Nokia Express Music dotykowa
• Nokia dotykowa

Nagroda 5sd BP 
[Bez prowizjii]

Wieczór Konkursów

Hej. Zapraszam na bloga www.peac-stardoll.blogspot.com
Tam też się zaraz odbywa wieczór konkursów. 
Pozdrawiam.

MK

Mini Konkurs

Kto to jest ?
 Nagroda 5SD+ P*

*P - Prowizja

  BRAWO! Wygrywa Sweet0Monisia wystaw coś w star bazarze i napisz w Kg supcio997 że zgłaszasz się po nagrodę.

No!

Ah  .. Jak dobrze.. Znowu ss.
Cieszę się. 
Tatuś mi kuupił ! :* 
♥♥♥

Nowe hb

Nowe HB ! Jak dla mnie jest śliczne.

Żarcik

Jak już wiecie, nie mam ss. Więc tak się bawie, klikam na rzeczy dla ss w suite schop.
I co widzę ? Taki śmieszny stardollowy błąd. Zamiast "chcesz" jest "chesz" :D

Reklama

Hej!
Tutaj Sweet0Monisia. chciałabym zaprosić Was na mój blog. Założyłam go niedawno więc nie jest on zbyt znany. Adres bloga to: twoje-stardollowe-zycie Na blogu znajdziecie wszystko co dotyczy świata stardoll. Dodatkowa w zakładce "Modelki do stylizacji" mozecie zgłosić na modelke a ja na waszej dollce wykonam stylizacje. Na blogu będzie też dużo konkurs.
Dzisiaj planuję zrobić wieczór mini konkursów, przewidziane są duże nagrody.


Bardzo serdecznie zapraszam do dodawania się do obserwatorów i komentowania.


Dodam jeszcze że co 20 obs otrzymuje upominek!


Bardzo serdecznie zapraszam!




Sweet0Monisia

Potrzebuje ss.

Hej. Na prawdę potrzebuję ss na stardoll by prowadzić tego bloga.
A więc!
Jak ktoś mi doładuje ss za 10,98 dostanie ode mnie:
-Konto na Panfu.pl które miało zp i ma dużo ciuchów dla zp. [W razie czego jak będzie dzień ZP to możesz mieć pełno ciuchów lub se doładować za kolejne 10,98 zp*]
-I będę wam często doładowywać np. Ss na stardoll lub np. na glliterach .
-Dam konto na stardoll Miss.VinGirl ma ss ! :)
- I darmowa reklama na blogu obojętnie jaka
Kto chce pisać w księdze gości konta supcio997 . :)

Zmiana konta- wiec konkurs

Hej. Zamieniłam się kontem Crazy.Kamilka na supcio997 . Dla niektórych może to zdawać się głupie, lub głupie konto ale ma ona za to dużo sp, [Jak dla mnie] ładne rzeczy i wgl. Zawsze mogę ją polepszyć. 
Kupię se ss niedługo na niej :D
A więc przejdźmy do tematu konkursu.
Mówiłam już - mam supcio997 a nie Crazy.Kamilka .
A na grafice mam Crazy.Kamilka .
A więc ogłaszam konkurs na grafikę.
Ma tam być moja lalka i napis bloga + supcio997 .
Nagroda to reklama na blogu w całym poście + 10sd. xd.
A więc! Do dzieła !

piątek, 10 grudnia 2010

Fryzury dla chłopaków

Ty też chciałabyś/chciałbyś żeby pojawiło się ich więcej? Ja bardzo pragnę, by były fryzury dla chłopaków za starpunkty (by chłopakom pokazywały się nie te dla dziewczyn, lecz jakieś dla chłopaków) a także dla superstars, tak jak te dla dziewczyn. Według mnie to niesprawiedliwe; nie ma HB dla chłopaków, nie ma tytułu coverboy, jest bardzo mało stylowych ubrań męskich, elementów twarzy które nie wyglądają zbyt dziewczęco i oczywiście; fryzur. Jest tylko kilka fryzur uniwersalnych, które pasują i do dziewczyn i chłopaków. Ale większość z nich jest ohydna. Jeśli mnie popieracie:

Wejdźcie w link http://www.stardoll.com/pl/help/contact.php?category=other ustawcie drugą kategorię: Opinie/Pomysły i w okienko wiadomości wpiszcie; I want hairstyles for guys for Starpoints (If you're a guy in the head-dresses would be provided for Starpoints not those hairstyles for girls, but male replacements) as well for superstars.

Wiadomość sporządzona przeze mnie zapewne nie jest do końca poprawna ale nie jestem mistrzynią angielskiego.


Co Wy uważacie na ten temat? Popieracie mnie?
Wszystko z bloga stardoll-i-my ponieważ ją rozumiem.

Nowe Hb

No dobra...
Admin teraz przesadził..HB za 21sd?!
Kto to widział? Może ja w starbazaarze, ale nie w starplazie!
Rozumiem, ładna sukienka, ale dla niektórych ona może być za droga.
A wy? Co o tym sądzicie?

MK

Mini Konkurs.
Pytanie brzmi:Czy kocham Lady GaGa ? Czy jestem jej świrniętą fanką?
Nagroda to 5sd.

Edit: Wygrywa Miss.Mulan1994 zgłoś się po nagrodę.


UWAGA! Jeżeli chcesz wygrać w Mini Konkursie musisz mieć ss! Inaczej to nici z nagrody. :) 

DOT

Jest nowa kolekcja DOT.  :)
Podoba wam się?

przepraszam

Hej przepraszam was że...: nie ma zwycięzcy na konkurs na grafikę. Przepraszam was, ale tylko 1osoba się zgłosiła. Nq :)

poniedziałek, 6 grudnia 2010

Konkurs na grafike.

No więc jak jest już w tytule konkurs jest na grafikę. UWAGA Grafika ma być świąteczna. Na niej mam być ja [ Crazy.Kamilka ] i to, że ma być świąteczna nie oznacza że trzeba zrobić z choinką prezentami i wgl. można po prostu na dworze gdzie jest śnieg i wgl. xD Nagroda to reklama w całym poście + 5sd. Aha. Prace do środy 8grudnia.
Życzę powodzenia.

Przepraszam

Hej.Na prawdę was przepraszam że tak długo nie piszę ! Po prostu nie mam czasu czy zapominam.. Ale w każdym bądź razie, wróciłam i dalej będą notki. Pozdrawiam!

czwartek, 2 grudnia 2010

Siemka!

Siemka.Sorrki że tak długo mnie nie było, ale mój lap był w naprawie :> Już jest wszytko ok. P.S już nie mam angeliczka_037 ukradła mi ta dziewczyna.. Buziaki! :D